Muzikanti  Folkloku od roku 2000 

 

 

Radek "Myšák" Myškovský

     Takřka výhradní autor písní aranží a dalšího co tvoří Folklok Folklokem. Možná, že kdysi chtěl 

být kapelníkem. Po několika letech se této nevděčné role vzdal, ale nikdo jiný tu bandu nezvládne. 

V současné době připravuje vydání své prvotiny z oblasti tolik neprobádaných a tajemných rekvalifikací "Od kapelníka ke krotiteli"

Mirek "Miki" Sebera

      Hraje na baskytaru, ale už ve Folkloku vystřídal kde co. Společně s Radkem vytváří aranže 

a taky píše, ne tolik jako "Myšák", ale jsou to dobrý fláky.

Petr "Bohouš" Bohuslav

         Hraje na všechno, co ve Folkloku najdete, ale většinou ho uslyšíte zpívat. Taky píše a většinou moderuje vystoupení (ostatně je moderátorem Country Radia). Dočkáte se od něj i tance a dalších úletů. Je autorem pojednání Šaškem proti své vůli, ale i mnoha cenných rad v oblasti spoření.

.......

Petr "Kali" Chrobák

       Civilním povoláním knihkupec. Hrál sólovou kytaru a zpíval. Většina jeho pěveckých výkonů až nápadně někoho připomíná.Bohužel  od listopadu 2000 ho najdete ve spřátelené  skupině MINEHAVA. Na jeho místo nastoupil :

         Standa Vávra
       Najdete ho v minulosti v různých bluegrasových kapelách, převážně na Chebsku. Pracoval s FOLKLOKEM na nových písničkách, převážně z pera Myšákova, pro sezónu 2001. Od roku 2002 s námi na jeho postu hraje:
 
 

Právník s duší muzikanta a pohledem plaché laně. Buldozer dívčích srdcí a nesmlouvavý mstitel všeho světového bezpráví. Pěkně zpívá ale excelentně preluduje na svých kztarových 6 strun.

 

David "BUBOŠ" Růžička

Nový člen skupiny od léta roku 2000 je čerstvě konzervatoristicky dostudovaný bubeník. Hraje převážně se symfonickými orchestry   -   a s námi jako host. 

Dana Myškovská

       Jen ona ví, kolik písniček už Myšák nemilosrdně zavrhl poté co je v potu tváře splodil na rohové lavici u Myškovských v kuchyni. Kromě toho, že se stará o skorokapelníka, zpívá a hraje různou rytmiku, je taky zkušeným psovodem psa přítulného(Bety) a matkou rodiny se dvěma kluky jako buky.

Helena Adamčíková

       Hlavně zpívá, ale nachytáte jí i s kytarou, foukací harmonikou i rytmikou. Moderovala folkový a country pořad " APORT " v ČT Brno. Při troše štěstí také seženete originální modely z její dílny "Ateliér HAD". Ke koupi jsou v buticích v Praze v Berouně v Č. Krumlově i v Č.Budějovicích.

       Zpět na hlavní stránku